Lili a Bára 1.díl

29. ledna 2009 v 21:58
Tady je první komix snad se vám bude líbit.
LILI:To je krásné ráno a tak krásně svítí sluníčko měli by jsme se project. LILI:Převlíknu se a pojedu za Lindou . Lili se převlíkla a běžela k Barušce. LILI:Ahoj Baruš jak se máš ??? Bára:Frk frk ???!! LILI:Ty moje zlatíčko Baruško ! Asi se máš dobře že ?. Lili nasedla na Barušku.

Tak kam dnes pojedem ? Ptá se Barušky . Bára:íííííhahá .frk ?!!! LILI:Tak jo pojedeme k Lindě jak jsem říkala... rozjeli se ke dveřím. Máma:LILI !!! pak se za mnou zastav jo ???!!! LILI: Ano, mami !.. (otráveně). Jeli ,jeli až byli u mostu. Potom přejeli most abyli u Lindy.
LILI:můžu si dát skoky ?? Linda: samozdřejmně. LILI:Dík. Tak po závodech . A tak jeli a skákaly až to dokončili. Linda:Dobře skáčeš Lili musím říct i dobrej čas.! LILI:Vážně to je super.! Děkuju AHOJ... Linda:Ahoj . LILI Báře:Je docela milá vždycky byla nabručená. Bára:Frk.!!! Frk.!!! Když jeli zpět Lili si vzpoměla že musí ject za mamkou... Jeli , jeli a blížili se.
Když byli u vrat něco slyšeli. Máma:Lili !!!!! Kde si ????.. LILI:Baruš musíme jet rychleji .!! Bára: FRK ,FRK ,FRK !!!??? Když byli u mamky Lili se nadechla a slezla z Báry. Máma:Lili !! Díky bohu že jsi tady ..! LILI:Co se děje !!???
Máma:No víš jedem na dva a tři dny možná čtyři dny do Hillcrestu.. LILI:Super !!! Půjdu se zbalit.
LILI: Raz,dva,tři a je to !!! Povzdechla si .

A běžela za mamkou .. LILI:Tady to je mami....! Máma:Lili polož tovedle auta apřiprav i Báru .! LILI:Dobře.

LILI:Tak a je to du se rozloučit z Hermanem mami.!! Máma:Dobře Lili.. LILI:Naschledanou Hermane. Herman:Lili můžeš mi i tykat ..NO ! AHOJ .A užij si to !! LILI:Dík. Pokračování příště.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Máte rádi koně?

Ano 75.4% (46)
Trošku 13.1% (8)
Ne 4.9% (3)
vůbec 6.6% (4)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama